Dnia 12.12.2025 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego pn. "Choinka – symbol Świąt Bożego Narodzenia". W konkursie wzięło udział aż 58 uczestników. Jury w składzie p. Beata Zemla, p. Karolina Sprzączak oraz p. Agnieszka Krasnodębska wyłoniło następujących laureatów:
- kategoria klasy I-III -
laureat Jagoda Chromińska, kl.
laureat Amelia Szafrańska, kl. I
laureat Alicja Sypiańska, kl. II
- wyróżnienia otrzymali -
Jan Borkowski, kl. I
Nikola Niedziółka, kl. II
Marcelina Skolimowska, kl. II
- kategoria klasy IV-VI -
laureat Franciszek Koć, kl. IV
laureat Mikołaj Niedziółka, kl. VI
laureat Zofia Niedziółka, kl. IV
- wyróżnienia otrzymali -
Szymon Chmielak, kl. IV
Stanisław Koć, kl. IV
Wojciech Sadokierski, kl. IV
- kategoria klasy VII-VIII -
laureat Wiktoria Jastrzębska
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, pomysłowość i trud włożony w wykonanie prac. Wasze pomysły i talent sprawiły, że konkurs był naprawdę wyjątkowy!
Serdeczne podziękowania dla uczestników konkursu, którzy przekazali swoje prace na kiermasz charytatywny.
"Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży,
gdy się ją dzieli"
p. Olga Mędza-Koć